Ismosys (Turkey)

ISMOsys-Astute-Logo-Turkey-(350by125)

Offices: Turkey
Regions Served: Europe

ISMOsys Turkey operates a full Sales, Marketing and Operations group from its offices in Istanbul.

The focus of the Ismosys Turkey team is to provide customers in every sector of technology with full ‘design in’ support and pre/post sale customer service of the highest level to help accelerate the development of tomorrow’s products. Complemented by the innovative ismosys.com portal and our high technology supplier base, Ismosys Turkey is your ideal partner – from design concept through to volume manufacturing.

Tüm elektronik endüstrisini kapsayan, müşterilerimiz, Ismosys tarafından temsil edilen üreticiler ve pek çok doğrudan ya da dolaylı iş ortağımız konumundaki kurumlarda çalışan mühendislere yönelik olarak ve onlar tarafından kullanılan bir web portalıdır. Kolayca erişilebilen uygulamalara ve güncel gereksinimlere yönelik tasarım ve geliştirme çözümlerine yönelik olarak tasarlanmış olan Ismosys.com, teknoloji önderi firmaların en güncel bilgilerine ve en yenilikçi ürün ve hizmetlere, elektronik sanayinde daha önce görülmemiş bir şekilde, anında erişmeyi de sağlıyor.

Ayrıca, yenilikçi ürünlere erişim için uzun ve kapsamlı araştırma gereksinimini azaltıp, geliştirme ve üretim konusunda hizmet veren iş ortaklarına güvenli erişim olanağı sağlayarak Ismosys.com, teknolojik düzey gerektiren işlerde rekabet eşiklerini birer birer aşmanıza yardım ediyor.

Key Services

Sales & Distribution Partner

Representative

Contact Partner

If you want to engage with this partner, feel free to send them a message via the form below. Atmosic will also be copied allowing our regional managers to also follow up with the partner to ensure we can get your projects started!

  • Hidden
  • Hidden
  • Please use your company email address as opposed to personal/social email addresses (eg gmail, hotmail, etc.)
  • Tell us a little about your project and what you are hoping to achieve. This will help us provide better, more contextual replies.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top